طراحــــي گرافیــکــــــ

طراحـــي گرافیـکـــ :طراحـــي گرافیـکـــ
خدمـات طراحـــي گرافیـکـــ

در گرایش طراحی در جهت خلق آثار گرافیکی ،عبارت « طراحی گرافیک » در مقابل کلمه « طراحی » نامگذاری دقیق تر و کاملتری است، چراکه طراحی به معنای عام ، به فرایند تجسم و خلق آثار بصری گفته می شود که در لحظه شکل می گیرد و خصلتی خلاقانه دارد. اما طراحی گرافیک محدوده مشخصی است که در آن طراحی در جهت انتقال پیام و بر اساس نیاز سفارش دهنده یا مخاطب شکل می گیرد.


طراحی گرافیک در گذشته، بدون آنکه مجموعه منسجمی را تشکیل دهد همواره از زمان پیدایش فرهنگ مکتوب و کتابت وجود داشته است. صفحه آرایی، انواع خط و تصاویر نسخ خطی را می توان به عنوان رویکردی طراحانه در گرافیک قلمداد کرد، اما اهمیت و انسجام طراحی گرافیک از زمان رواج صنعت چاپ و بعدتر بواسطه چاپ مطبوعات و مجلات پر رنگ تر شد، تا امروز که با شکل گیری فضای مجازی طراحی سایت و تولید دیجیتال نیز به آن افزوده شده است.


اما طراحی گرافیک در یک نگاه به نمایش بصری پیام و ایده ای خاص می پردازد و این مهم را با استفاده از نمادها،نشانه ها، کلمات و ترکیب تصاویر انجام می دهد.طراح گرافیک یا graphic designer ممکن است از طریق صفحه آرایی، تایپوگرافی، تصویرسازی و عکاسی دست به تولید یک اثر بصری با مفهوم و پیامی خاص بزند.


گرایش تبلیغاتی طراحی گرافیک گستره ای بین تبلیغات مجازی، بیلبوردها، پوستر و بسته بندی را شامل می شود و در بخش هویت سازی طراحی لوگو و نام تجاری را دربرمی گیرد.


بخش دیگر طراحی گرافیک بخش انتشارات است. در این گرایش طراحی جلد، صفحه بندی و به طور کلی تمامی بخش های طراحی که مرتبط با آثار چاپی همچون مجلات، روزنامه ها و کتاب هاست توسط طراح تهیه می شود.


طراحی گرافیک روشی برای برقراری ارتباط از طریق بصری و حل مسئله است که در آن از ویژگی های تایپ ، تصویر ، رنگ و فضا بهره گرفته می شود.


همانطور که می دانید یکی از هنر هایی که طراحی سایت به آن وابسته است، طراحی گرافیکی یا گرافیک دیزاین است. زیرا در طراحی سایت یکی از فاکتور های مهم ، جلب رضایت کاربر در نگاه اول است.


ویکی پدیا

طراحی گرافیک، فرآیند ارتباط تصویری ست که با استفاده از تصاویر و تایپوگرافی برای ارائه ی اطلاعات صورت می گیرد. تمرین های طراحی گرافیک زنجیره ای از مهارت های شناختی، زیبایی شناسی و هنرهایی همچون هنرهای تجسمی و طرح بندی صفحات را می طلبد. طراحان گرافیک از روش‌های مختلف در ایجاد و ترکیب کلمات، نمادها و تصاویر برای خلق یک نمایش تصویری از ایده‌ها و پیام استفاده می‌کنند. از طراحی گرافیک در هویت (لوگو و نام تجاری)، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها)، تبلیغات چاپ، پوسترها، بیلبوردها، گرافیک وب‌سایت و عناصر، علائم و بسته‌بندی محصولات استفاده می شود.


موسسه هنر گرافیکی آمریکایی

موسسه هنر گرافیکی آمریکایی، AIGA: طراحی گرافیک یک فرآیند خلاقانه است که تکنولوژی و هنر را با هم تلفیق می کند تا بین ایده ها ارتباط برقرار شود. طراح با مجموعه ای از ابزارهای ارتباطی متنوع سروکار دارد تا پیامی را از فرستنده به مخاطبان آن منتقل کند. ابزارهای اصلی در این کار، تصاویر و تایپوگرافی هستند.طراحی پوستر :

مهمترین وقایع خود را در معرض دید دیگران بگذارید! شما می توانید پیشنهادات ویژه، تخفیف ها و سایر خدماتی که شما را متمایز می سازد را به صورت ویژه در معرض دید قرار دهید.


طراحی سربرگ :

یکی از فاکتورهای مهم برای نمایش هویت بصری یک سازمان سربرگ سازمان است.طراحی سربرگ از اولین فعالیت های تبلیغاتی هر شرکتی و یا موسسه ای است که مدت های زیادی باقی میماند پس بهتر است طرح خود را طوری انتخاب کنید که بتوان مدت زیادی ازش استفاده کرد آینده نگرتر باشید.


طراحی گواهینامه :

اگر برگزار کننده دوره ای هستید، حتما طراحی گواهینامه اختصاصی رو جدی بگیرید. تجربه ثابت کرده شرکت کنندگان در دوره هایی که در پایان دوره گواهینامه دوره رو دریافت میکنن، نسبت به حفظ همیشگی اون گواهینامه ارزش بیشتری قائل هستند.


طراحی بنر تبلیغاتی :

طراحی بنر تبلیغاتی یکی از سخت ترین طراحی های گرافیکی محسوب می شود. زیرا شما مجبور هستید درخلاصه ترین فرم و گاهی کوچکترین فضا، به خلق اثر هنری برای یک مقصد تبلیغاتی، بپردازید.


طراحی جلد کتاب :

بی گمان جلد کتاب در تصمیم گیری افراد در انتخاب کتاب تاثیر گذار خواهد بود. بهتر است المانهای موجود در روی جلد به سمت داخل کتاب سوق داده شوند و جهت دار باشند تا از نظر روانی خواننده به باز کردن کتاب و دیدن داخل کتاب ترغیب شود. در طراحی پشت جلد رنگ روی جلد و گاهی عناصر و المانهای آن تا پشت جلد امتداد می یابد.


طراحی لیبل سی دیطراحی کارت ویزیت :

کارت ویزیت می تواند برای معرفی ساده شما بسیار مؤثر باشد. دومین رکن اساسی هر تجارت و تخصص، داشتن یک کارت ویزیت حرفه‌ای و تأثیرگذار است. یک کارت ویزیت زیبا به‌غیراز این ‌که حس زیباشناسی مخاطب را تحریک می‌کند باعث می‌شود که تصویر بسیار مناسبی از شما و کسب ‌و کارتان در ذهن وی حک شود.


طراحی کاتالوگ و بروشور :

یکی از بهترین گزینه ها برای ارائه محصولات شما ، کاتالوگ می باشد. شما با استفاده از کاتالوگ می توانید محصولات خود را به همراه متن یا توضیحات مد نظر ارائه کنید.طراحـی پوستر / طراحـی سربرگ / طراحـی گواهینامه / طراحـی بنر تبليغاتي /
طراحـی جلد کتاب / طراحـی لیبل سی دی / طراحـی لوگو / طراحـی کارت ویزیت / طراحـی کاتالوگ و بروشور
خدمــات مــــــا در طراحــــي گرافیــکــــــ

  • طراحـی پوستر
  • طراحـی سربرگ
  • طراحـی گواهینامه
  • طراحـی بنر تبليغاتي
  • طراحـی جلد کتاب
  • طراحـی لیبل سی دی
  • طراحـی لوگو
  • طراحـی کارت ویزیت
  • طراحـی کاتالوگ و بروشور

خدمات اختصاصی

طراحی پوستر همایش و کنفرانس
طراحی گواهینامه همایش و کنفرانس


سفارش خدمات

جهت سفارش به بخش دریافت مشاوره و یا تماس با ما مراجعه، و یا برای مشاهده نمونه کارها کلیک کنید.

تبليغات

محل تبليغات شما

محسن جمشیدی زرمهری
طراح و برنامه نویس


همیشه برای شروع کردن نیاز به انگیزه ست ولی انگیزه باید تموم کننده کار باشه نه شروع کننده پس تا دیر نشده شروع کنید

پیشنهادات و نظرات

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به محسن جمشیدی زرمهری می باشد. MohsenJDZ©

مشاوره رایگان