دریـافت مشـاوره

دریـافت مشـاوره :

چرا شما نیاز به مشاوره دارید ؟  


همانگونه که می دانید داشتن یک وب سایت اینترنتی، تنها یک تجمل یا تبلیغ نیست، بلکه وب سایت اینترنتی شما هویت شما در دنیای مجازی داست.

شما در دنیای وب و اینترنت با داشتن یک وب سایت، دارای یک تجارت اینترنتی هستید. بنابراین همانگونه که شما برای سرمایه گذاری و آغاز یک فعالیت جدید در کسب و کارتان نیازمند مشاوره و کسب اطلاعات می باشید، در دنیای مجازی نیز نیازمند دریافت نظرات متخصصین این عرصه می باشید .

در کشور ما به واسطه فعالیت نیروهای جوان در عرصه طراحی و پیاده سازی وب سایت های اینترنتی، نوعی نگاه غیر تخصصی و غیر کارشناسانه به این کار وجود دارد که متاسفانه باعث گردیده تا کسانی که اقدام به طراحی وب سایت شان یا عقد قرارداد با شرکتهای طراح سایت می نمایند، نگاه جامع و کاملی نسبت به این زمینه نداشته و متاسفانه در خیلی از موارد ثمری که می بایست از سرمایه گذاری خود ببرند، عایدشان نخواهد شد و ایشان را دچار سردرگمی خواهد کرد .

ما آمادگی کامل برای ارائه مشاوره رایگان در عرصه های مختلف، مانند تحلیل و برنامه نویسی، انتخاب سیستم مدیریت محتوا، طراحی گرافیکی، طراحی بانک اطلاعاتی، بروزرسانی و مدیریت وب سایت و بهینه سازی وب سایت جهت موتورهای جستجو، ثبت دامین و اجاره فضا و عرصه های دیگر را داریم .


فرم مشاوره  


اگر قبل از سفارش نیاز به مشاوره در زمینه طراحی وب سایت، سئو و بهینه سازی، پشتیبانی وب سایت خود و طراحی گرافیکی دارید کافیست فرم درخواست مشاوره را پر کرده، با پرکردن فرم زیر ما با شما تماس گرفته و شما را راهنمایی می کنیم.

ارسال فرم زیر صرفا جهت مشاوره بوده و هیچگونه مسئولیتی برای شما نخواهد داشت. بنابراین به راحتی از ما مشاوره بگیرید.تماس با ما

شماره تماس : 09375170816

ایمیل : info[at]jamshidii.ir

تلگرام : mohsen_jamshidi_z@تبليغات

محل تبليغات شما

فرم مشاوره رایگانتمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به محسن جمشيدي زرمهري مي باشد. MohsenJDZ©

مشاوره رایگان